enter-article מה מציעים לנו משרדי נסיעות - פורטל משרדי נסיעות המקיף ביותר
משרדי נסיעות » מאמרים וחדשות » מה מציעים לנו משרדי נסיעות

מה מציעים לנו משרדי נסיעות

עבור דור האינטרנט זה יישמע בנאלי אבל משרדי נסיעות מספקים לנו היום יותר מאשר אי פעם
 
סיפור אישי שהיה כך היה, לפני אי אילו שנים, לא נציין מתי כדי לא להסגיר כאן גילאים, נסעתי עם משפחתי לפריז, אימי החליטה שבין השאר נבקר בפארק השעשועים אסטריק, מה שאז,  טרום ימי יורודיסני, נחשב לפארק השעשועים המפואר בצרפת. היא פנתה למשרד הנסיעות וביררה כיצד אפשר לרכוש כרטיס, ואחרי שבועות של המתנה התברר שהמשרד הצליח לרכוש עבורנו 4 כרטיסים.

עבור רבים מכם זה בוודאי ישמע סיפור מופרך שלא נגיד דמיוני, אך זו האמת, כך היה בעבר, לפני תקופת המיילים, דואר אקספרס, הדפסת כרטיסים דרך האתר ועוד אי אלו שיטות מתוחכמות בעזרתן אפשר לרכוש כרטיסים לכל דבר ולקבל אותם תוך יום.

ביקור באתרים של משרדי נסיעות או במשרדים עצמם, יציג לנו תפריט בלתי נגמר של אפשרויות לבילוי והנאה בחו"ל, ואת הכל, או כמעט הכל, נכון לרכוש בזמן קצר, בזמן אמת.
 
מה מציעים לנו משרדי נסיעות

טיסות- זה התחיל בחברה בשם הדקה ה90, המשיך עם חברות דומות לה וכיום כמעט כל חברה מציעה לנו טיסות בדקה ה90, מהיום להיום או מהיום למחר.
המשרד יכול להתעדכן בזמן אמת במקומות פנויים בטיסה. זמן אישור רכישת הכרטיס הוא מהיר, הדפסתו נעשית במשרד (עזר לכך השינוי בדפוס הכרטיס שהוכנס בתחילת שנות האלפיים).

מלונות- אנחנו יכולים לספר שמלבד מלונות יוקרה, משרדי נסיעות רבים התחילו לעבוד עם סוכנים בחו"ל שעובדים עם אכסניות, מלונות B&B, וכפרי נופש שונים . ההבדלים ברמות מתבטאים כמובן גם במחירים.

חופשות סקי– משרדי נסיעות מובחרים מאפשרים להזמין דרך האתר ובאופן ישיר במשרד, חופשות סקי במקומות שונים בעולם, כולל אוסטריה, שוויץ, גרמניה וצרפת.

טיסות פנימיות ורכבות– בעזרת האינטרנט יכולים סוכני נסיעות מטעם המשרד להזמין לנו כרטיסים לכלי תחבורה שונים במדינות שונות, הדבר נכון גם למעבורות, אוניות ועוד. למעשה מלבד אוטובוסים מקומיים ומוניות, משרדי נסיעות מכסים את כל דרכי התחבורה

הופעות , משחקים ותערוכות– אין ספק שזה גולת הכותרת של משרדי נסיעות כיום. עידן האינטרנט פתח אופציה רחבה לאוהדי ספורט, אוהבי מוזיקה, חובבי הצגות ומוזיקליים וכן אנשים שמתעניינים באירועים אחרים, ליהנות מכרטיסים במדינות שונות. ישנן חברות שמתמחות רק בכך, דוגמא און טור או ספורט365, ויש חברות שמפעילות מחלקות שלמות לשם כך דוגמא איסתא.

ביטוחים  ותעודות– לצד הזמנת כרטיסי טיסה וחדרים בבתי מלון, ניתן לעשות דרך משרדי נסיעות , ביטוח נסיעות, ביטוח צלילה, תעודת סטודנט, רישיון בינלאומי, ויזות, וכן להשכיר רכב בישראל ובחו"ל דרך המשרד.

מידע למטייל–  משרדי נסיעות מכירים בכך שנוסעים רבים בוחרים לחפש מידע על המקום אליו הם נוסעים דרך האינטרנט ולכן כדי לשמור את הגולש, הנוסע הפוטנציאלי, באתר החברה, הם מקימים עמודי מידע הן כלליים והן פרטניים על המקום עצמו. בקרב משרדי נסיעות מסוימים אפשר למצוא בלוגים וטיפים מפי הגולשים עצמם

איך מתכננים נופש מושלם

-          בודקים אם היעד מתאים לנו ולבני המשפחה שלנו
-          בודקים מזג אוויר מתאים
-          בודקים מה עלויות הנסיעה
-          בודקים אילו אירועים מיוחדים מתקיימים באיזור באותה תקופה
-          דואגים להזמן מבעוד מועד כרטיס טיסה, חדר בבית מלון, כרטיס להופעה
-          לא שוכחים לקחת חופש מהעבודה
 

עוד באותו נושא

מדריך משרדי נסיעות

מדריך משרדי נסיעות

  גולשים רבים שיקראו את המדריך הזה בטח יגידו לעצמם, איך זה שהחבר'ה האלה,  עובדים באינטרנט, מקימים אתר תיירות ,והם כותבים מאמר על משרדי...

חוליו – טיסות בדרך ה-90 במחיר איכותי

חוליו – טיסות בדרך ה-90 במחיר איכותי

רוצים לטוס לחו"ל עכשיו ובזול? כל מה שאתם צריכים זה סמארטפון ואפליקציה קטנה בשם חוליו.  עכשיו לא צריך להתקשר יותר לברר, הסמארטפון עושה...

חבילות נופש בארץ – החבילות המובילות לפסח

חבילות נופש בארץ – החבילות המובילות לפסח

לעיתים הגיע הזמן לצאת למנוחה ולהרגע מאווירת העבודה והלחץ הסובבים אותנו מידי יום, כמה טוב אם כך שיש מגוון של חבילות נופש לבחור מהןבישראל אנו...

נופשונים בדקה ה-90 – אף פעם לא מאוחר לצאת לנופש

נופשונים בדקה ה-90 – אף פעם לא מאוחר לצאת לנופש

גם אם לא תכננתם והזמנתם חופשה מראש תמיד ניתן להנות מחופשה מיידית בדקה ה-90 בקלות ואפילו בזולבמרבית המקרים אנו מתכננים את החופשה שלנו בדקדקנות,...

string(31) "categoryסוכני נסיעות"